Dołącz do INS-TOM-u

Aktualna oferta pracy w naszej firmie:

INSTOM sp. z o.o. zajmuje się instalacją i serwisem systemów zabezpieczeń budynkowych oraz automatyki. Naszymi klientami są instytucje administracji państwowej, muzea, centra handlowe, budynki biurowe oraz przemysłowe. Serwisujemy systemy sygnalizacji pożaru, systemy alarmowe, instalacje kontroli dostępu, telewizji dozorowej, systemy oddymiania oraz układy automatyki budynkowej.

kierownik działu konserwacji i serwisu
miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków będzie m.in.:

  • nadzór nad prowadzeniem przeglądów serwisowych systemów zabezpieczeń, dokonywaniem ich modernizacji i rozbudowy
  • planowanie pracy podległych pracowników działu konserwacji i serwisu
  • utrzymanie i rozwój sieci klientów prac serwisowych na terenie Polski
  • odpowiedzialność za utrzymanie założonych wskaźników finansowych przy realizacji zadań w dziale konserwacji i serwisu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne z dziedziny elektroniki lub elektrotechniki (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników technicznych
  • umiejętność współpracy z klientem, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja i planowanie pracy własnej oraz zespołu wraz z umiejętnością podejmowania szybkich decyzji
  • doświadczenie w montażu lub serwisie systemów zabezpieczeń budynkowych
  • mile widziana znajomość systemów POLON, ESSER, GE SECURITY, BOSCH, SATEL
  • wymagane prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • dobre warunki zatrudnienia zależne od wyników pracy

Data emisji: 6 grudnia 2017 r. Data zakończenia: 4 stycznia 2018 r.

Przedsiębiorstwo INSTOM sp. z o.o. od 1992 zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną.
Pracownicy INSTOM-u to przede wszystkim inżynierowie automatyki, elektrotechniki, elektroniki, informatyki oraz technicy.

Firma rozwija się dynamicznie. W 2016 r. zostało zatrudnionych czternaście osób do działu usług automatyki budynków, działu konserwacji oraz działu handlowego automatyki przemysłowej.

Chcesz dołączyć do INSTOM-u ?