Dołącz do INS-TOM-u

Aktualna oferta pracy w naszej firmie:

Specjalista ds techniczno - handlowej obsługi klienta
w dziale sprzedaży automatyki przemysłowej

opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych,
  • doradztwo w zakresie technicznego wsparcia klienta,
  • prezentowanie klientowi urządzeń i technologii,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • raportowanie do przełożonego na temat postępów pracy,
  • uczestnictwo w imprezach targowych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • trzyletnie doświadczenie w handlu i przemyśle,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego lub języka włoskiego wysoka kultura osobista,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • organizacyjne.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku,
  • zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • intensywne szkolenia wdrożeniowe,
  • wyjazdy szkoleniowe do Niemiec i Włoch,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu,
  • dużą samodzielność.