Dołącz do INS-TOM-u

Aktualna oferta pracy w naszej firmie:

oferta pracy

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. poszukuje specjalisty
ds. techniczno-handlowej obsługi klienta do Działu Automatyki Przemysłowej
Miejsce pracy: Łódź ul. Brukowa 20

INS-TOM sp. z o.o. działa na rynku usług w zakresie automatyki przemysłowej oraz automatyki i zabezpieczenia budynków od 1992 roku. W ofercie Działu Automatyki Przemysłowej znajdują się przede wszystkim komponenty związane z sygnalizacją i bezpieczeństwem maszyn oraz linii technologicznych. INS-TOM sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej firm: WERMA, PIZZATO, REER, PROTEC, Gamma System, ELFIN.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, aktywną sprzedaż i realizację założonego planu sprzedażowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych,
  • doradzanie w zakresie technicznego wsparcia dla klienta,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
  • prezentowanie urządzeń i technologii u klientów,
  • poszerzanie zakresu usług, kontakty telefoniczne i spotkania z klientami,
  • uczestnictwo w imprezach targowych,
  • raportowanie do przełożonego.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa,
  • trzyletnie doświadczenie w handlu lub przemyśle,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B,
  • rozwinięta umiejętność organizowania własnej pracy.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • rozwój osobisty, atrakcyjne wyzwania zawodowe, dużą samodzielność,
  • wyjazdy szkoleniowe do Niemiec i Włoch,
  • intensywne szkolenia wdrożeniowe,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu.

Data emisji: 6 lipca 2017 r. Data zakończenia: 10 sierpnia 2017 r.

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. od 1992 zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną.
Pracownicy INS-TOM-u to przede wszystkim inżynierowie automatyki, elektrotechniki, elektroniki, informatyki oraz technicy.

Firma rozwija się dynamicznie. W 2016 r. zostało zatrudnionych czternaście osób do działu usług automatyki budynków, działu konserwacji oraz działu handlowego automatyki przemysłowej.

Chcesz dołączyć do INS-TOM-u ?