ROZWÓJ i ROZBUDOWA

budowaPrzedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. od 1992 r. w Łodzi rozwija dwa działy: automatykę przemysłową oraz automatykę i zabezpieczenie budynków.
Automatyka przemysłowa - jesteśmy wyłącznym przedstawicielem europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej firm WERMA, PIZZATO, REER, PROTEC, Gamma System, ELFIN.
W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim komponenty związane z sygnalizacją i bezpieczeństwem maszyn oraz linii technologicznych.
Automatyka i zabezpieczenie budynków - wykonujemy usługi projektu, montażu i konserwacji w zakresie automatyki
i bezpieczeństwa budynków.
Budowa - w związku z dynamicznym rozwojem w 2015 r. otworzyliśmy oddział w Warszawie. Biura znajdują się w atrakcyjnym miejscu w Centrum Handlowym Atrium Promenada.
Jednocześnie trwa rozbudowa siedziby w Łodzi, a dokładnie powstaje czterokondygnacyjny budynek biurowo-magazynowy z częścią dydaktyczną o powierzchni 2000 m2. Projekt budynku wykonała firma Sigma Pracownia Projektowo-Usługowa. Generalnym Wykonawcą jest firma Conrad. 5 sierpnia 2016 r. zostały wylane pierwsze stopy fundamentowe. Zakończenie prac planowane jest na 31 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej

ZŁOTY PŁATNIK 2015 R.

Informujemy, że Euler Hermes Collection Sp. z o.o. przyznała Przedsiębiorstwie INS-TOM sp. z o.o. wyróżnienie - Certyfikat Złoty Płatnik 2015 roku.

Certyfikat Zloty Platnik

RZETELNA FIRMA

INS-TOM sp. z o.o. posiada certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy.

logo RzetelnaFirma

Nowość 2016 r. - kolumna sygnalizacyjna firmy WERMA

KombiSIGN 40

KombiSIGN 40 to nowa generacja modułowych kolumn sygnalizacyjnych o średnicy 40 mm. Wieże sygnalizacyjne mają stopień ochrony IP66, a ich konstrukcja pozwala na pracę w zakresie temperatury od –30 °C do +60 °C, dzięki czemu mogą być zastosowane w wielu różnorodnych aplikacjach. Kolumny świetlne mogą być wzbogacone o dodatkowe moduły akustyczne, emitujące dźwięk o natężeniu 85–95 dB.
Nowa rodzina kolumn sygnalizacyjnych KombiSIGN 40 jest przeznaczona dla konstruktorów maszyn oraz automatyków, jak również do osób, które cenią sobie nie tylko bezpieczeństwo i niezawodność sygnalizatorów, ale także takie aspekty, jak łatwość montażu,interesujący wygląd w połączeniu z funkcjonalnością, czy też wysoka jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Wszystkie te cechy udało się połączyć w jednym produkcie.

Czytaj więcej

TARGI EURO-LIFT 2016 R.

Targi EuroLift