ROZWÓJ i ROZBUDOWA

budowa Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. od 1992 r. w Łodzi rozwija dwa działy: automatykę przemysłową oraz automatykę i zabezpieczenie budynków.
Automatyka przemysłowa - jesteśmy wyłącznym przedstawicielem europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej firm WERMA, PIZZATO, REER, PROTEC, Gamma System, ELFIN.
W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim komponenty związane z sygnalizacją i bezpieczeństwem maszyn oraz linii technologicznych.
Automatyka i zabezpieczenie budynków - wykonujemy usługi projektu, montażu i konserwacji w zakresie automatyki i bezpieczeństwa budynków.
Budowa - w związku z dynamicznym rozwojem w 2015 r. otworzyliśmy oddział w Warszawie. Biura znajdują się w atrakcyjnym miejscu w Centrum Handlowym Atrium Promenada.
Jednocześnie trwa rozbudowa siedziby w Łodzi, a dokładnie powstaje czterokondygnacyjny budynek biurowo-magazynowy z częścią dydaktyczną o powierzchni 2000 m2. Projekt budynku wykonała firma Sigma Pracownia Projektowo-Usługowa. Generalnym Wykonawcą jest firma Conrad. 5 sierpnia 2016 r. zostały wylane pierwsze stopy fundamentowe. Zakończenie prac planowane jest na 31 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej

INS-TOM NA DWORCU ŁÓDŹ FABRYCZNA

dworzec Łódż Fabryczna w latach 2015-2016 wykonał prace w zakresie:

  • zintegrowanego systemu zarządzania budynkiem BMS,
  • systemu automatyki wentylacji bytowej oraz monitorowania układów klimatyzacji,
  • zasilania oraz systemu automatyki sterowania kablami grzewczymi na wszystkich rurociągach na obiekcie,
  • zasilania oraz sterowania podgrzewaniem wpustami dachowymi.

Wszystkie wyżej wymienione systemy wykonano w zakresie - dostawy szaf sterowniczych, montażu tras kablowych oraz okablowania (wraz z podłączeniem), wykonania oprogramowania sterowników, integracji z systemem wizualizacji.


kombiSign72NOWOŚCI PRODUKTOWE 2017 ROKU

WERMA - KombiSIGN 72

Moduły KombiSIGN 72 zapewniają doskonałą widoczność niezależnie od kąta patrzenia obserwatora. Nowe moduły oferowane są w dwóch opcjach: TwinLIGHT i TwinFLASH. Moduły TwinLight emitują światło stałe lub migające, efekt jest ustawiany za pomocą wewnętrznego mikroprzełącznika. Moduły TwinFLASH emitują światło błyskowe, przy czym błyski mogą być emitowane ze stałą bądź zmienną częstotliwością. Jest to również ustalane wewnętrznym mikroprzełącznikiem. Nowa seria dostępna jest w standardowym kolorze czarnym oraz także w kolorze szarym.

Chcesz wdrożyć LEAN MANAGEMENT? Mamy technologię WIN/Smart Monitor, która Ci pomoże!

WERMA kontynuuje rozwój technologii stosowanych w obszarze systemów optymalizacji produkcji. System WERMA WIN zmienia nazwę na Smart Monitor. Producent zapowiada sukcesywne wzbogacanie funkcjonalności i możliwość dołączania kolejnych urządzeń sygnalizacyjnych.

Kolumny serii KombiSIGN 72 można zintegrować w ramach bezprzewodowego systemu gromadzenia danych
i optymalizacji produkcji WIN/Smart Monitor. Jedną z największych zalet kolumn rodziny KombiSIGN 72 jest to,
że są one kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami oraz uchwytami montażowymi przeznaczonymi dla kolumn serii 71.
Oznacza to, że przechodząc na nowe kolumny sygnalizacyjne mamy szeroką gamę sprawdzonych akcesoriów umożliwiających dostosowanie kolumn sygnalizacyjnych do wymaganych warunków.

WYRÓŻNIENIA I TYTUŁY

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. prowadzi dynamiczną i efektywną działalność, zdobywa wyróżnienia i tytuły, które świadczą o ciągłym udoskonalaniu.
Tytuły:
Mocna Firma Godna Zaufania
Gepard Biznesu 2015 r.
Efektywna Firma 2015 r.

Przyznane zostały za wyniki finansowe: wzrost wartości rynkowej Firmy INS –TOM, w okresie od marca 2014 do marca 2015 r., dodatnią wartość kapitału, coroczny przychód ponad pół miliona złotych.

Informacje przekazał i upowszechnia Instytut Europejskiego Biznesu, który  prowadzi badania sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników. Informacji do analiz dostarczają wywiadownie biznesowe, które zbierają dane z Krajowego Rejestru Sądowego. Są to wiarygodne dane finansowe. Zostały opublikowane w Internecie pod adresem businessnow.pl.

Made in Poland - znaczy jakość!

INS-TOM SP. Z O.O. AWANSOWAŁ DO 100 NAJLEPSZYCH POLSKICH MAREK PRZYSZŁOŚCI

INS-TOM SP. Z O.O. HAS BEEN SELECTED AS ONE OF THE TOP 100 POLISH BRANDS OF THE FUTURE

ZŁOTY PŁATNIK 2015 R.

Informujemy, że Euler Hermes Collection Sp. z o.o. przyznała Przedsiębiorstwie INS-TOM sp. z o.o. wyróżnienie - Certyfikat Złoty Płatnik 2015 roku.

Certyfikat Zloty Platnik

RZETELNA FIRMA

INS-TOM sp. z o.o. posiada certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy.

logo RzetelnaFirma

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁAMI

szkola