05 marzec 2016

Współpraca przedsiębiorstwa INSTOM sp. z o.o ze szkołami zawodowymi

Przedsiębiorstwo INSTOM sp. z o.o. zawarło porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
(w tym: Technikum Mechatronicznym) oraz Zespołem Szkół nr 37 (w tym: Technikum Łączności) w Warszawie.

Celem współpracy jest zaangażowanie uczniów niebawem wchodzących na rynek pracy w zwiększenie poziomu umiejętności praktycznych oraz kompetencji miękkich. W drugim kwartale 2016 r. uczniowie z wyżej wymienionych szkół odbyli miesięczne praktyki w firmie między innymi: na pracach serwisowych w Łazienkach Królewskich w Warszawie, Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie oraz Centrum Handlowym Janki.

Dyrektorzy, opiekunowie praktyk i uczniowie poznali wcześniej zakres działalności firmy na Targach Automaticon, które odbyły się w marcu 2016r. w Warszawie.

 IMG 4434IMG 4451

Targi prezentują osiągnięcia w dziedzinach automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. INSTOM jako wystawca bierze udział w targach od 10 lat. Co roku prezentuje nowe produkty europejskich producentów automatyki przemysłowej, których reprezentuje w Polsce między innymi: WERMA Signaltechnik, PIZZATO ELETTRICA, REER, ELFIN, PROTEC, GAMMA SYSTEM. W tym roku nowością jest kolumna sygnalizacyjna Kombisign 40, która została wyprodukowana przez firmę WERMA Signaltechnik światowego lidera w produkcji urządzeń sygnalizacyjnych. Kolumny sygnalizacyjne przeznaczone są dla konstruktorów maszyn oraz automatyków. Drugim nowym produktem są wygrodzenia przemysłowe włoskiej firmy Protec w serii: Novatek i Techno. Wygrodzenia przemysłowe zapewniają  bezpieczeństwo pracy maszyn przemysłowych i ograniczają dostęp do stref niebezpiecznych.

Dział Usług Zabezpieczeń Budynkowych

Dział Usług Zabezpieczeń Budynkowych

Zapraszamy do kontaktu z Działem Usług Zabezpieczeń Budynkowych

tel: +48 (42) 640 75 85 fax: +48 (42) 640 76 22